czwartek, 18 kwietnia

Apple planuje wyprodukować w 2022 roku około 220 milionów sztuk iPhone’a, co jest w zasadzie niezmienionym celem produkcyjnym, pomimo ograniczeń w łańcuchu dostaw i oczekiwanego wysokiego popytu na nowe iPhone’y tej jesieni, donosi Bloomberg.

Apple podobno poinformował swoich dostawców, że nadal chce wyprodukować w tym roku do 220 milionów sztuk iPhonów, co jest celem mniejszym niż oczekiwali eksperci rynkowi. Zgodnie z raportem analitycy spodziewali się, że w dużej mierze dzięki nowym modelom iPhone’a 14 spodziewanym jesienią, docelowa produkcja będzie bliższa 240 mln sztuk.

Niezmieniony od 2021 roku cel pojawia się pomimo zmagań Apple z zaspokojeniem popytu na istniejące produkty. Wiele produktów, w tym najnowsze komputery Mac, jest opóźnionych o kilka tygodni jeśli nie miesięcy z powodu problemów w łańcuchu dostaw spowodowanych lockdownami i ograniczeniami związanymi z COVID-19.

Tej jesieni Apple planuje zaprezentować linię iPhone 14 ze zaktualizowanym wyglądem, lepszymi aparatami, wydajnością i nie tylko. Oczekuje się, że iPhone 2022 będzie większą aktualizacją niż seria iPhone 13 jesienią ubiegłego roku, która przyniosła drobne aktualizacje aparatów, ulepszoną technologię wyświetlania i nowy chip.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx