czwartek, 16 września

Usługa iTunes Match pozwala na przeniesienie posiadanej w iTunes muzyki do chmury, dzięki czemu dostępna ona będzie na wszystkich naszych urządzeniach. Na razie dostęp do niej mają jedynie deweloperzy. W poniedziałek o 9 rano zgodnie z mailem wysłanym do deweloperów późno w piątkową noc Apple zresetowanie iTunes Match. Muzyczne biblioteki deweloperów zostaną usunięte, a proces synchronizacji będzie musiał rozpocząć się od nowa.

W mailu do deweloperów czytamy:

Aby przyczynić się do ogólnej poprawy jakości i niezawodności iTunes Match, stało się konieczne usunięcie wszystkich obecnych bibliotek iCloud. Wszystkie biblioteki iCloud zostaną usunięte w poniedziałek, 26 września od 9 rano PDT. Aby przygotować się do tego procesu należy wyłączyć iTunes Match na wszystkich komputerach i urządzeniach iOS. Na komputerze, poprzez wybranie opcji Sklep> Wyłącz iTunes Match. W urządzeniu iOS, poprzez Ustawienia>Muzyka, a następnie wyłącz iTunes Match.

Reset danych iTunes Match wiąże się najprawdopodobniej z bliskim uruchomieniem usługi dla wszystkich użytkowników. Prawdopodobnie iTunes Match ruszy wraz z udostępnieniem finalnej wersji iOS 5. Możliwe, że nastąpi to już 4 października, tego dnia bowiem spodziewana jest konferencja Apple, na której zostanie zaprezentowany nowy iPhone.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x