poniedziałek, 20 maja

W tym tygodniu Apple ustalił limity zakupu dla nowo zaktualizowanych modeli iPada Pro i MacBooka Air, całej gamy modeli iPhone’a oraz Mac mini w swoim sklepie internetowym w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Europie w tym w Polsce, Azji i kilku innych regionach.

Na przykład nowy MacBook Air i Mac mini jest ograniczony do pięciu sztuk na klienta, podczas gdy nowy iPad Pro jest ograniczony do dwóch modeli 11-calowych i dwóch modeli 12,9-calowych na klienta. Istnieje również limit dwóch modeli iPhone’a 11 Pro, iPhone’a 11 Pro Max, iPhone’a 11, iPhone’a XR, iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus na klienta.

Apple często nakłada limity zakupów na produkty w niektórych krajach azjatyckich w celu zwalczania szarej strefy np. na AirPods Pro, ale te rozszerzone ograniczenia mogą być próbą zrównoważenia podaży i popytu w obliczu pandemii COVID-19.

Chociaż na stronie internetowej Apple poza Azją nie ma drobnego druku informującego o tych limitach, to informacja pojawia się podczas próby realizacji transakcji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] w ubiegłym tygodniu ustanowił limity zakupów dla kilku swoich produktów. Na przykład nowe MacBooki Air i Mac mini były ograniczone do pięciu sztuk na klienta, nowy iPad […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx