czwartek, 25 lipca

Back to School promocja

Apple rozszerzył swoją promocję „Back to School” do krajów europejskich, w tym Polski, oferując bezpłatną parę bezprzewodowych słuchawek Beats Solo2 przy zakupie kwalifikujących się komputerów Mac.

Na początku czerwca, Apple rozpoczął akcję „Back to School” w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oferując słuchawki do zakwalifikowanych studentów, którzy zakupią Maca, iPhone’a lub iPada ze zniżką dla sektora edukacji.

Ta sama oferta jest teraz otwarta dla studentów szkół wyższych w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Niemczech, Holandii, Polski i innych krajów w Europie. Aby zakwalifikować się do otrzymania słuchawek Beats Solo2 klienci muszą zakupić iMac, MacBook, MacBook Pro, Mac Pro lub MacBook Air.

Apple oferuje również darmową parę bezprzewodowych słuchawek Powerbeats 2 z zakupem uprawnionego iPhone’a lub iPada z wykorzystaniem zakupu dla sektora edukacji w tym iPhone’a 6s, iPhone’a 6, iPhone’a SE i iPada Air 2, iPada mini 4, iPada mini 2 oraz zarówno 9,7-calowego jak i 12.9-calowego iPada Pro.

Ofertę można zrealizować w Polsce w trybie online i jest ona dostępna aż do 5 września 2016 roku. Apple przedstawił wszystkie wymogi kwalifikujące do programu w swoich warunkach, dostępnych na dole strony promocyjnej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx