wtorek, 18 czerwca

Jak informowaliśmy już wcześniej, wczorajsza konferencja Apple „Szybko aż strach” została w całości nakręcona za pomocą iPhone’a 15 Pro Max i zmontowana na komputerze Mac.

Teraz Apple umożliwił nam spojrzenie za kulisy tej produkcji wideo niedawnego wydarzenia. Trwający dwie minuty i 16 sekund film umieszczony na YouTubie zatytułowany „Za kulisami: wydarzenie Apple” przedstawia dodatkowy profesjonalny sprzęt użyty do filmowania wydarzenia, w tym dźwigi, wózki, gimabale i drony.

W filmie pojawiają się krótkie wywiady z reżyserami, producentami i montażystami, którzy wyjaśniają, w jaki sposób możliwości iPhone’a 15 Pro pozwoliły im efektywnie pracować w warunkach słabego oświetlenia, co tradycyjnie jest nieco trudniejsze w przypadku standardowej kamery wideo.

Specjaliści ds. wideo opowiadają się również za korzyściami płynącymi z możliwości nagrywania bezpośrednio w pamięci zewnętrznej i korzystania z Apple Log w celu uzyskania dostępu do większego zakresu dynamiki w postprodukcji.

Modele ‌‌iPhone 15‌ Pro‌ i ‌iPhone 15 Pro‌ Max są wyposażone w ulepszony system aparatu, w tym aparat główny z większym czujnikiem, nową powłokę redukującą odblaski obiektywu, optyczną stabilizację obrazu oraz lepszą wydajność przy słabym oświetleniu w trybie portretowym i nocnym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx