sobota, 20 kwietnia

Apple udostępnił dziś oficjalny zwiastun swojego serialu dokumentalnego, który trafi do Apple TV+ pod tytułem „List do mojego idola”. Serial prezentuje profile sławnych ludzi za pomocą listów wysyłanych do nich przez osoby, których życie zainspirowali celebryci.

W serii 10 odcinków wystąpią takie gwiazdy jak Oprah Winfrey, Gloria Steinem, Spike Lee, Lin-Manuel Miranda, Yara Shahidi, Stevie Wonder, Aly Raisman, Misty Copeland, Big Bird i wiele innych.
„List do mojego idola” został zainspirowany kampanią marketingową „Dear Apple” firmy Apple, w której użytkownicy Apple Watch czytają listy w których opisują jak urządzenie zmieniło ich życie.

Zainspirowany przełomową reklamą Apple „Dear Apple” serial „List do mojego idola” to pomysłowe podejście do biografii wpływowych ludzi, którzy kształtują dziś kulturę i społeczeństwo, za pomocą listów, które fani do nich napisali. „List do mojego idola” koncentruje się na kluczowych momentach z życia uczestników i ich pracy, które wywarły głęboki wpływ nie tylko na osoby, które napisały listy, ale na cały świat.

Apple twierdzi, że wszystkie 10 odcinków serialu zadebiutuje w piątek, 5 czerwca i będą dostępne dla abonentów ‌Apple TV‌+.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx