czwartek, 25 kwietnia

Apple udostępnił dziś zwiastun drugiego sezonu serialu „The Morning Show” zwracając tym samym uwagę na zbliżający się termin premiery tego nagradzanego serialu.

Drugi sezon serialu będzie składał się z dziesięciu odcinków, w których nadal występują Jennifer Aniston i Reese Witherspoon, które są również producentami wykonawczymi. Inni powracający członkowie obsady to Steve Carell, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin i Marcia Gay Harden.

The Morning Show był jednym z pierwszych oryginalnych produkcji Apple TV+ podczas startu usługi przesyłania strumieniowego wideo pod koniec 2019 roku. Apple opisuje drugi sezon w następujący sposób:

Po wybuchowych wydarzeniach z pierwszego sezonu, w drugim sezonie zespół „The Morning Show” wyłania się z wraku działań Alex (Aniston) i Bradleya (Witherspoon), do nowego UBA i świata w ciągłym ruchu, w którym tożsamość jest wszystkim, a przepaść między tym, kim się przedstawiamy, a tym, kim naprawdę jesteśmy jest przepustką do gry.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu The Morning Show pojawi się w piątek 17 września wyłącznie w Apple TV+, a kolejne będą dodawane co tydzień. Cały pierwszy sezon jest już dostępny do obejrzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx