poniedziałek, 15 sierpnia

Firma Apple opublikowała dziś watchOS 4.3, trzecią ważną aktualizację systemu operacyjnego watchOS 4 działającą na Apple Watch. WatchOS 4.3 jest dostępny ponad trzy miesiące po wydaniu WatchOS 4.2, ostatniej ważnej aktualizacji.

WatchOS 4.3 można pobrać przez dedykowaną aplikację Watch na iPhone’a, przechodząc do Ogólne -> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony w ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

watchOS 4.3 wprowadza m.in. obsługę trybu nocnego, gdy zegarek Apple jest ustawiony w orientacji pionowej. Wcześniej funkcja ta była wcześniej dostępna tylko wtedy, gdy zegarek był ustawiony poziomo na boku.

Inne nowości w watchOS 4.3 obejmują:

  • sterowanie głośnością i odtwarzaniem na HomePodzie przy użyciu Apple Watch
  • przywrócono możliwość sterowania odtwarzaniem muzyki na iPhonie
  • ładowanie w trybie „Przy łóżku” w dowolnym położeniu
  • na tarczy Siri wyświetlany jest teraz postęp zamykania kręgów Aktywności oraz dodawanie nowych utworów do składanek Apple Music
  • usunięto problem z nieprawidłowym przyznawaniem osiągnięć Aktywności niektórym użytkownikom
  • usunięto problem, który powodował, że polecenia dla Siri dotyczące muzyki nie działały w przypadku niektórych urządzeń audio

Innymi nowościami watchOS 4.3 są nowa animacja ładowania, gdy zegarek Apple Watch jest umieszczony na ładowarce i nowa animacja ładowania aplikacji podczas otwierania aplikacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx