niedziela, 2 kwietnia

Apple zaktualizował swój kanał w serwisie YouTube trzema nowymi samouczkami stworzonymi po to, aby umożliwić ludziom korzystanie z różnych funkcji fotograficznych na iPhonie.

Filmy dotyczą robienia zdjęć na iPhonie za pomocą funkcji poziomu, fotografowania w czerni i bieli oraz regulacji czasu slo-mo na iPhonie, aby zmienić efekt spowolnionego odtwarzania wcześniej przechwyconego obrazu w trybie slo-motion.

Każdy film ma około 30 sekund długości i pokazuje instrukcje krok po kroku dotyczące korzystania z każdej z funkcji, z faktycznym nagraniem wykonanym na wyświetlaczu telefonu iPhone, aby skutecznie zademonstrować każde działanie.

Firma Apple regularnie udostępnia samouczki dotyczące fotografii na urządzeniach iPhone, aby zapewnić użytkownikom wskazówki i porady dotyczące korzystania z różnych funkcji zdjęć i aparatu fotograficznego. Podobnie jak wiele samouczków Apple, te nowe są skierowane przede wszystkim do osób, które nie są szczególnie zaznajomione są z zestawem funkcji iPhone’a.

Apple czasami jednak pokazuje funkcje, o których nawet niektórzy doświadczeni użytkownicy mogą nie wiedzieć lub pamiętać, więc te filmy często warte są 30 sekund, aby je obejrzeć.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx