poniedziałek, 24 czerwca

Apple udostępnił dziś trzecią publiczną wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 11.3 dla swojej publicznej grupy beta testerów, dzień po tym, jak trzecia wersja została udostępniona deweloperom.

Beta-testerzy, którzy są członkami programu testów beta Apple, otrzymali nową aktualizację beta iOS 11.3, po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z systemem iOS.

Ci, którzy chcą dołączyć do programu testów beta, mogą zarejestrować się w witrynie testów wersji beta firmy Apple, która zapewnia użytkownikom dostęp do wcześniejszych, testowych wersji iOS, macOS i tvOS. bety na iOS nie zawsze są stabilne i nie powinny być instalowane na podstawowym urządzeniu z którego korzystacie na codzień.

Trzecia beta iOS 11.3 usuwa funkcję AirPlay 2, która była obecna we wcześniejszych wersjach beta. Przed dzisiejszą aktualizacją funkcja AirPlay 2 umożliwiła dodanie Apple TV do aplikacji Home na urządzeniu z systemem iOS i umożliwiła odtwarzanie dźwięku w wielu pomieszczeniach za pomocą Apple TV. Funkcja nie jest już dostępna i nie jest jasne, czy zostanie ponownie włączona w późniejszej wersji beta przed oficjalnym wypuszczeniem iOS 11.3.

iOS 11.3 to znacząca aktualizacja, która wprowadza wiele nowych funkcji, takich jak Wiadomości w iCloud do przechowywania wiadomości iMessages w iCloud oraz ARKit 1.5, nowa, ulepszona wersja ARKit, która może dokładniej mapować nieregularnie ukształtowane powierzchnie, wykrywać obrazy oraz rozpoznawać i umieszczać wirtualne obiekty na pionowych powierzchniach, takich jak ściany.

Wyczekiwana funkcja Kondycja Baterii oferuje szczegółowe informacje na temat maksymalnej pojemności baterii i maksymalnej jej wydajności, a dla urządzeń ze zużytymi bateriami dostarcza informacji o tym, czy i kiedy spowolniono urządzenie za pomocą funkcji zarządzania wydajnością. Zapewnia również klientom, którzy mają urządzenie ze zużytą baterią, możliwość całkowitego wyłączenia zarządzania wydajnością.

Domyślnie iOS 11.3 wyłącza zarządzanie wydajnością na telefonie iPhone, a funkcja jest ponownie włączana tylko po niespodziewanym wyłączeniu się urządzenia.

Inne nowe funkcje w iOS 11.3 zawierają informacje o wersji i rozmiarze pobieranej aktualizacji aplikacji na karcie Zakupione w App Store, zaawansowaną lokalizację mobilną (AML) do udostępniania dokładniejszych danych o lokalizacji podczas dokonywania połączenia alarmowego, nową ikonę prywatności, która pojawi się, gdy Apple poprosi Cię o informacje. W programie iBooks usunięto także „i” ze swojej nazwy, więc teraz aplikacja nazywa się „Książki”, a w sklepie App Store można sortować recenzje aplikacji według oceny i kolejności ich pojawiania się.

Apple twierdzi, że publiczne wydanie iOS 11.3 nastąpi na wiosnę tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx