sobota, 15 czerwca

Apple wypuścił trzecią wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 12.1.1 dla publicznych beta testerów, nieco ponad tydzień po udostępnieniu drugiej wersji beta i dwa tygodnie po wydaniu iOS 12.1, głównej aktualizacji, która wprowadziła kilka nowych funkcji do iOS.

Zarejestrowani beta testerzy mogą pobrać nową wersję beta iOS 12.1.1 z poziomu uaktualnień urządzenia iOS posiadając zainstalowany profil beta testera.

Aktualizacja iOS 12.1.1 ponownie wprowadza funkcję, która umożliwia wykonanie Live Photo podczas połączenia FaceTime oraz wprowadza ulepszenia interfejsu użytkownika FaceTime.

Po aktualizacji, FaceTime zawiera przerobiony dolny pasek, który zawiera przyciski szybkiego dostępu do wyciszania połączenia i odwracania kamery. Przesuwając się w dolnym pasku, pojawiają się dodatkowe opcje z uczestnikami konwersacji. Wcześniej użytkownicy FaceTime musieli dotknąć trzech kropek, aby uzyskać dostęp do dodatkowego menu z tymi funkcjami.

W przypadku iPhone’a XR, iOS 12.1.1 pozwala używać Haptic Touch do rozszerzania powiadomień na ekranie blokady. Właściciele iPhone’a XR są w stanie dłużej nacisnąć na baner powiadomień, aby zobaczyć dodatkową zawartość, podobnie jak inni właściciele iPhone’a mogą to zrobić za pomocą 3D Touch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx