czwartek, 18 lipca

Apple udostępnił dziś publicznym beta testerom pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji systemu iOS 12.3, dzień po przekazaniu jej deweloperom i kilka dni po wypuszczeniu iOS 12.2, aktualizacji, która wprowadziła między innymi Apple News+ oraz wsparcie dla nowych słuchawek AirPods.

Testerzy wersji beta, którzy dołączyli do programu beta testów Apple, otrzymali aktualizację beta iOS 12.3 po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z systemem iOS.

W iOS 12.3 pojawiła się nowa aplikacja TV, którą firma Apple zapowiedział po raz pierwszy 25 marca. Aplikacja telewizyjna to zaktualizowana wersja poprzedniej aplikacji telewizyjnej, oferująca programy telewizyjne, filmy, sport, wiadomości i wiele innych w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Niestety nie jest ona dostępna w Polsce.

Zaktualizowana aplikacja telewizyjna ma ulepszone polecenia dotyczące zawartości dostępne w nowej sekcji „Dla ciebie”, która zasugeruje programy i filmy, które Ci się spodobają, na podstawie historii oglądanej w przeszłości.

Jest też nowa zakładka o nazwie Kanały. Kanały to usługi subskrypcyjne, które można zarejestrować i oglądać w aplikacji telewizyjnej bez konieczności otwierania innej aplikacji. Niektóre z nowych kanałów to CBS All Access, Starz, Showtime, HBO, Nickelodeon, Mubi, The History Channel Vault i Comedy Central Now. Podczas testów beta użytkownicy mogą subskrybować Showtime, Starz, Smithsonian i Tastemade.

W przyszłości aplikacja telewizyjna będzie również mieściła Apple TV+, nadchodzącą usługę Apple dla swoich programów telewizyjnych i filmów. W związku z tym, że usługa ta jest zapowiedziana także dla Polski, jest prawdopodobne, że aplikacja pojawi się w Polsce w wersji finalnej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx