środa, 29 listopada

Apple udostępnił publicznym testerom beta drugą wersję beta systemu iOS 12.1.1, tydzień po wypuszczeniu pierwszej wersji beta i nieco ponad tydzień po wydaniu iOS 12.1, głównej aktualizacji, która wprowadziła wiele nowych funkcji do systemu iOS.

Zarejestrowani beta testerzy mogą pobrać nową wersję beta iOS 12.1.1 bezprzewodowo z poziomu uaktualnień systemu iOS mając zainstalowany odpowiedni profil konfiguracji.

Aktualizacja iOS 12.1.1 ponownie wprowadza funkcję, która umożliwia wykonanie Live Photo podczas połączenia FaceTime oraz wprowadza ulepszenia interfejsu użytkownika FaceTime.

Po aktualizacji FaceTime posiada przerobiony dolny pasek, który zawiera przyciski szybkiego dostępu do wyciszania połączenia i odwracania kamery. Przesuwając się w dolnym pasku, pojawiają się dodatkowe opcje z uczestnikami konwersacji. Wcześniej użytkownicy FaceTime musieli dotknąć trzech punktów, aby uzyskać dostęp do dodatkowego menu z tymi funkcjami.

iOS 12.1.1 wprowadza również opcję wyłączenia fizycznej karty SIM w urządzeniu na korzyść eSIM i poprawioną ikonę aplikacji Apple Watch, która wygląda obecnie jak Apple Watch Series 4.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx