czwartek, 18 sierpnia

Firma Apple wydała dzisiaj oficjalnie iOS 10.3.3 po kilku tygodniach testów beta z sześcioma wydaniami beta dostarczonymi programistom i publicznym testerom. IOS 10.3.3 pojawia się ponad dwa miesiące po uruchomieniu iOS 10.3.2, mniejszej aktualizacji z poprawkami błędów.

IOS 10.3.3 jest darmową aktualizacją dostępną z poziomu uaktualnień dla wszystkich użytkowników z kompatybilnym urządzeniem iOS. Można go również pobrać i zainstalować na urządzeniach z iOS przy użyciu programu iTunes na komputerze Mac lub PC.

Podczas okresu testów beta nie wykryto żadnych zmian lub funkcji widocznych na zewnątrz, więc wydaje się, że iOS 10.3.3 koncentruje się na poprawkach błędów, ulepszeniach zabezpieczeń i innych drobnych ulepszeniach podobnie jak w iOS 10.3.2. Podobna zresztą informacja widnieje w oficjalnej notatce dodanej przez Apple.

To prawdopodobnie ostatnia aktualizacja iOS 10, ponieważ firma przygotowuje się już na wypuszczenie nowej wersji iOS, iOS 11, który to po raz pierwszy został zaprezentowany na konferencji Worldwide Developers Conference w czerwcu. IOS 11 pojawi się jesienią po letnich testach beta.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szemot
Szemot
5 lat temu

Czemu mieliście to jako łątka 80MB a ja przez OTA miałem 2,1GB?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx