wtorek, 28 marca

Podobnie jak w przypadku iPhone’a X w zeszłym roku, firma Apple udostępniła przewodnik po iPhone’ach XS, iPhone’ach XS Max i iPhone’ach XR na swoim kanale YouTube, przechodząc przez niektóre z najważniejszych funkcji trzech urządzeń.

Pięciominutowy film zawiera przegląd różnych gestów przesuwania w celu poruszania się po systemie iOS 12, uwierzytelniania Face ID, trybu portretowego z kontrolą głębi, funkcji podwójnej karty SIM, memoji, grupowego FaceTime i innych. Jak zwykle przewodnik ten skierowany jest przede wszystkim do nowych użytkowników, ale zawiera przydatne wskazówki dla wszystkich.

https://www.youtube.com/watch?v=_g8aLVGXyc0

Film jest szczególnie przydatny dla osób, które nie korzystały z iPhone’a X i przechodzą bezpośrednio na iPhone’a XS, iPhone’a XS Max lub iPhone’a XR z wcześniejszych modeli, ponieważ brak przycisku Home może być początkowo trudny do przyzwyczajenia się.

Firma Apple korzystała z opcji przewodników, które pomagają użytkownikom w dostosowywaniu się do nowych urządzeń od wielu lat, w tym do pierwszego iPhone’a z 2007 roku, pierwszego iPada z 2010 roku i pierwszej generacji zegarka Apple Watch w 2015 roku. Apple udostępni również różnego rodzaju filmy instruktażowe na temat iPhone’a XS, iPhone XS Max i iPhone XR na swój kanał wsparcia Apple w serwisie YouTube.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx