piątek, 14 czerwca

iOS 9

W poniedziałek Apple wydał pierwszą wersję beta iOS 9.2 dla deweloperów, zaledwie tydzień po publicznym wydaniu iOS 9.1. Dziś, Apple wydał również pierwszą wersję beta iOS 9.2 dla swoich publicznych beta testerów.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple otrzymają aktualizację iOS 9.2 po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu z systemem iOS.

Ci, którzy chcą być częścią programu testów beta firmy Apple mogą rejestrować się do udziału za pośrednictwem strony internetowej, która daje użytkownikom dostęp do obu testowych wersji zarówno iOS jak i OS X.

iOS 9.2 naprawia kilka błędów w systemie operacyjnym i zawiera inne ulepszenia nie widoczne z poziomu użytkownika. Według informacji dodanej do pierwszej wersji beta, Safari View Controller (czyli widok Safari jaki można zobaczyć w ramach aplikacji) jest zaktualizowany o wsparcie dla rozszerzeń aplikacji firm trzecich, które pozwolą bardziej ściśle odzwierciedlać aplikację Safari znaną z komputera Mac. Obejmuje ona również możliwość przeładowania zawartości bez content blockerów oraz załadowania “pełnej” wersji strony, zamiast mobilnej

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx