poniedziałek, 4 marca

Firma Apple wypuściła pierwszą publiczną wersję beta iOS 11.2 dla publicznych beta testerów zaledwie dzień po publicznym wydaniu iOS 11.1

Testerzy beta, którzy są członkami programu testów beta firmy Apple, otrzymali aktualizację do iOS 11.2 beta po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z iOS.

Choć istnieje kilka ważnych funkcji, które firma Apple obiecała dodać w późniejszych aktualizacjach iOS 11, w tym AirPlay 2, peer-to-peer Apple Pay i obsługa iCloud dla iMessages, żadna z tych funkcji nie wydaje się być obecna w obecnej becie iOS 11.2.

Aktualizacja systemu do wersji iOS 11.2 rozwiązuje problem z animacjami w aplikacji Kalkulator, który powodował, że szybkie wybieranie cyfr i działań matematycznych było ignorowane i dawało nieprawidłowe wyniki. Aktualizacja usuwa animacje z aplikacji kalkulatora, dzięki czemu kalkulacje można wykonywać szybko, bez potrzeby wstrzymywania wprowadzania liczb dla uzyskania prawidłowego wyniku.

Oprócz błędu w kalkulatorze, iOS 11.2 wprowadza nową opcję Now Playing w celu kontrolowania zawartości Apple TV w Centrum sterowania, przeprojektowaną ikonę emoji aparatu i nową animację wczytywania efektów Live Photo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Walusz
Daniel Walusz
6 lat temu

Wersja IOS 11.2 beta 1 w iPhonie 8 Plus wpływa negatywnie na działanie tylnego aparatu . Zdjęcia są nieostre. Dopiero przywrócenie do IOS 11.1 rozwiązuje problem. Tak więc jak to zwykle bywa z wersjami beta, lepiej się wstrzymać i poczekać na wersję beta 5 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx