sobota, 2 marca

Firma Apple udostępniła dziś pierwszą publiczną wersję beta nadchodzącej aktualizacji watchOS 7 dla publicznych beta testerów, tydzień po udostępnieniu czwartej wersji beta programistom i półtora miesiąca po konferencji Worldwide Developers Conference. W tym roku po raz pierwszy system watchOS trafia również do publicznych testerów, którzy mogą wesprzeć jego tworzenie poprzez zgłaszanie zauważonych błędów.

Aktualizację można pobrać po zainstalowaniu odpowiedniego profilu ze strony Apple Public Beta. ‌WatchOS 7‌ nie powinien być instalowany na głównym urządzeniu, ponieważ jest to wciąż wczesna wersja beta i może zawierać błędy.

WatchOS 7 to główna aktualizacja, która wprowadza nową funkcję śledzenia snu dla Apple Watch, która ma na celu mierzenie czasu snu podczas noszenia zegarka podczas snu. Jest wyposażony w funkcję Odpoczynek, która pomaga ustalić rutynę przed snem, aby ułatwić zasypianie w nocy, a także tryb uśpienia, który włącza tryb Nie przeszkadzać i przyciemnia wyświetlacz Apple Watch.

‌Apple Watch‌ może również teraz obudzić wibracjami, dostarczając rano prognozę pogody, a także informacje o żywotności baterii, dzięki czemu możesz rozpocząć dzień.

Oprócz funkcji śledzenia snu, Apple Watch ma funkcję automatycznego wykrywania mycia rąk, która nasłuchuje odgłosów bieżącej wody i ruchów mycia rąk, a następnie uruchamia 20-sekundowy minutnik, dzięki czemu możesz mieć pewność, że myjesz ręce przez odpowiednią ilość czasu.

Dostępna jest również nowa funkcja udostępniania tarcz zegarka, która umożliwia udostępnianie tarcz innym osobom i instalowanie nowych tarcz zegarka z App Store, Wiadomości, Poczty, witryn internetowych i nie tylko.

Dodano również nową tarczę Chronograph Pro z tachymetrem, aktualizacje komplikacji i nowe opcje treningu w aplikacji Fitness o nowej nazwie, która wcześniej była aplikacją Trening. Aplikacja Mapy obsługuje teraz wskazówki dla rowerzystów, Siri zapewnia tłumaczenia ustne, a aplikacja „Skróty” jest teraz dostępna również na Apple Watch.

System watchOS 7 jest ograniczony do modeli Apple Watch Series 3, Series 4 i Series 5 i nie jest kompatybilny z Apple Watch Series 1 i Series 2.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx