piątek, 19 lipca

OS X Yosemite 10.10.4

Firma Apple wydała dziś OS X Yosemite 10.10.5, niewielką aktualizację, która wprowadza poprawki błędów, ulepszenia zabezpieczeń i wydajności. OS X 10.10.5 trafia do użytkowników po dwóch wersjach beta u deweloperów i miesiącu testów.

Aktualizację OS X 10.10.5 można pobrać poprzez mechanizm aktualizacji w Mac App Store. OS X 10.10.5 poprawia zgodność z niektórymi serwerami poczty e-mail, rozwiązuje problem, który uniemożliwia importowanie filmów z kamer GoPro, rozwiązuje problem w programie QuickTime Player, który uniemożliwiał odtwarzanie plików Windows Media.

OS X 10.10.5 będzie prawdopodobnie jedną z ostatnich aktualizacji OS X Yosemite, który już wkrótce przejdzie na emeryturę zastąpiony przez następcę, OS X 10.11 El Capitan. Nowy system, który jest obecnie w fazie testów opiera się na funkcjach wprowadzonych w Yosemite i koncentruje się na poprawie wydajności i obsługi.

Po oficjalnym wypuszczeniu OS X El Capitan, OS X Yosemite otrzymywać będzie tylko drobne aktualizacje konserwacyjne mające na celu usuwanie luk bezpieczeństwa i innych poważnych błędów. Oczekuje się, że OS X El Capitan zostanie udostępniony publicznie na jesieni tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx