niedziela, 31 maja

Apple udostępnił kolejne filmy z bieżącej serii samouczków związanych z Apple Watch, podkreślając funkcje Apple Watch związane ze zdrowiem, które obejmują wykrywanie upadków i powiadomienia o rytmie serca.

Dwa krótkie filmy to samouczki przeprowadzają właścicieli Apple Watch Series 4 przez proces włączenia tych funkcji. Każdy z nich zawiera szczegółowe instrukcje krok po kroku, w jaki sposób włączyć ustawienia w aplikacji Watch na iPhone’ie.

Wykrywanie upadków to funkcja, która domyślnie jest włączona dla osób powyżej 65 roku życia, ale młodsi użytkownicy Apple Watch Series 4 muszą ją włączyć ręcznie. Wykrywanie upadku wykorzystuje żyroskop i akcelerometr do wykrywania upadku, a następnie kontaktuje się ze służbami ratunkowymi.

Powiadomienia o zdrowiu serca informują, kiedy tętno jest zbyt niskie, zbyt wysokie lub czy wykryto nieregularny rytm, który wygląda jak migotanie przedsionków.

Apple udostępnił do tej pory kilka filmów w serii samouczków Apple Watch, aby przedstawić ludziom wszystkie funkcje dostępne w modelach z serii 4.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x