poniedziałek, 6 lutego

Apple udostępnił na swoim kanale YouTube kilka nowych samouczków związanych z Apple Watch Series 4, przeprowadzając właścicieli zegarka Apple Watch przez funkcje, które obejmują dostosowywanie tarcz zegarka, walkie-talkie, aktywności, dostosowywanie wskaźników treningu czy lokalizowanie iPhone’a na urządzeniu Apple Watch.

Wszystkie filmy mają około 30-40 sekund i są przeznaczone dla osób, które są nowicjuszami z Apple Watch, ale ich treść może być przydatna również dla tych, którzy zapomnieli o niektórych funkcjach Apple Watch. Pełna lista nowych samouczków znajduje się poniżej.

Każde wideo zawiera prosty zestaw szczegółowych instrukcji dotyczących wykonywania danego zadania w Apple Watch, dzięki czemu treść jest łatwa do monitorowania przez właścicieli zegarków Apple Watch.

Apple regularnie tworzy filmy instruktażowe dotyczące różnych funkcji w Apple Watch, iPhone’ie, iPadzie i komputerach Mac, ale większość z tych filmów jest udostępnianych na kanale Apple Support na YouTube. Firma Apple od czasu do czasu udostępnia filmy instruktażowe dotyczące nowych produktów na głównym kanale YouTube.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx