czwartek, 18 sierpnia

Firma Apple niedawno dodała nową podstronę do swojej głównej strony internetowej, która oferuje dogłębne spojrzenie na możliwości nowoczesnych iPhone’ów Apple.

Witryna jest podzielona na kafelki, z których każdy zawiera opis funkcji wraz z krótkim filmem, zdjęciem i linkiem do jednego z dokumentów wsparcia Apple.

Tematy obejmują wodoodporność, prywatność, AirDrop, Grupowy FaceTime, wyszukiwanie zdjęć, Memoji, tryb Nie przeszkadzać, Znajdź mój iPhone, Apple Pay, efekty fotograficzne iMessage i więcej.

Apple zawarł tu zarówno główne funkcje, takie jak Face ID, wraz z mniejszymi wskazówkami takimi jak przytrzymanie klawisza spacji w celu łatwego przesunięcia kursora do szybkiego prawienia literówki czy dwukrotne kliknięcie klawisza spacji aby zakończyć zdanie kropką.

Jest to przydatna strona dla każdego, kto nie jest super zaznajomiony z zestawem funkcji na iPhone’ie, a także przydatny dla bardziej zaawansowanych użytkowników, ponieważ ma również mniej znane opcje, o których niektórzy mogą nie wiedzieć.

Apple ma całą gamę dokumentów pomocniczych na każdy temat, który możesz wymyślić, ale nie często łączy się z nimi w swojej głównej witrynie, co sprawia, że strona z funkcjami jest unikalna. Jedyną bolączką dla niektórych może być fakt, że strona jest dostępna tylko w języku angielskim.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx