poniedziałek, 11 grudnia

Apple kontynuuje swoją serię „Shot on iPhone”, udostępniając kilka nowych filmów, ale tym razem z niespodzianką – filmy koncentrują się na ASMR, popularnym trendzie na YouTubie, który wykorzystuje dźwięk, aby wywołać „samoistną reakcję meridianów czuciowych”.

Apple udostępnił cztery filmy z tej serii, z których wszystkie mają długość od 6 do 10 minut. Pierwszy „Szepty z Ghost Forest” przedstawia kobietę szepczącą o legendzie Ghost Forest.

Drugi film koncentruje się na dźwiękach dochodzących z pracowni drewna, w którym mężczyzna zamienia kawałek drewna w dzieło sztuki. Trzeci z kolei przedstawia mężczyznę idącego szlakiem, gdzie słyszymy szeleszczące pod stopami liście i łamiące się gałęzie.

Czwarty film zatytułowany „Spokojny deszcz w obozie” przedstawia dźwięk deszczu uderzającego w różne przedmioty na kempingu w lesie.

Apple oznaczył te filmy na swoim kanale YouTube jako ASMR Sezon 1, co oznacza, że potencjalnie może pojawić się więcej filmów ASMR. Apple wprowadza także hasło „Apple SMR” przy każdym filmie i zaleca, aby podczas oglądania ludzie korzystali ze słuchawek.

Są to jak do tej pory najdziwniejsze z filmów „Shot on iPhone”, które zaprezentował Apple, ale każdy z nich został nagrany za pomocą iPhone’a (z dodatkowym sprzętem i sprzętem do dźwięku) i oferuje imponujące efekty wizualne, które pasują do dźwięku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx