sobota, 15 czerwca

iOS 10 beta 6

Firma Apple udostępniła szóstą wersję beta iOS 10 dla publicznych beta testerów, która jest jednocześnie siódmą wersję beta dla deweloperów zaledwie cztery dni po wypuszczeniu piątej wersji beta i ponad dwa miesiące po pierwszym odsłonięciu nowego systemu operacyjnego podczas Worldwide Developers Conference 2016. Nie jest jasne, co jest zawarte w tej dzisiejszej wersji beta, ale biorąc pod uwagę jej nietypową datę wydania, może ona zawierać krytyczne poprawki błędów.

iOS 10 beta 6 jest dostępny do pobrania z poziomu uaktualnień urządzenia iOS dla tych, którzy zainstalowali pierwsze pięć wersji beta i posiadają profil konfiguracji jako publiczny tester.

iOS 10 jest główną aktualizacją iOS z ogromną ilością nowych funkcji i usprawnień konstrukcyjnych, w tym nowe okno blokady ekranu z powiadomieniami 3D Touch, łatwiejszy dostęp do aparatu, przeprojektowane Centrum Sterowania i nowe widżety ekranu. Według Apple, iOS 10 jest największą aktualizacją systemu iOS wydaną przez firmę.

Aplikacja Wiadomości w iOS 10 został przeprojektowana w funkcje, które zawierają animacje tła,  wlepki, odręczne notatki, odpowiedzi Tapback, łatwą zamianę tekstu w emotikony oraz dedykowany App Store, a Zdjęcia zyskały nowe funkcje rozpoznawania twarzy i otoczenia wraz z funkcją wspomnień pozwalającą odkrywać zapomniane chwile.

iOS 10 jest obecnie dostępny dla deweloperów i publicznych beta testerów, a jego pełne wydanie publiczne zaplanowane jest na jesień.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx