czwartek, 18 lipca

U2 Songs of Innocence free iTunes

Podczas swojej ostatniej prezentacji Apple ogłosił, że udostępni za darmo nowy album U2 „Songs of Innocence” wszystkim klientom iTunes. Jednak zamiast dać klientom możliwość pobrania albumu na własną rękę, Apple umieścił go na kontach iTunes powodując, że niektóre urządzenia automatycznie pobierały album bez wyraźnej zgody użytkownika.

Ruch ten oczywiście wywołał narzekania użytkowników, którzy nie chcieli mieć albumu U2 na swoich urządzeniach. To skłoniło teraz Apple, by utworzył proces usuwania album z kont i urządzeń użytkownika. Według rzecznika firmy Apple, Toma Neumayra, który wydał oświadczenie dla Re/code, klienci pytali Apple jak usunąć album po jego umieszczeniu na koncie, co doprowadziło do stworzenia przez Apple zarówno narzędzia jak i dokumentu pomocy technicznej opisującego proces usuwania albumu z iCloud.

u2albumremoval

Aby usunąć album U2, użytkownik kierowany jest do nowego narzędzia usuwania, które automatycznie usunie album U2 z konta użytkownika po zalogowaniu się za pomocą identyfikatora Apple ID i hasła.

Apple ostrzega, że album usunięty z konta iTunes, nie będzie już dostępny jako wcześniej zakupiony album. Użytkownicy mogą do 13 października 2014 ręcznie zainstalować album za darmo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
olga
olga
9 lat temu

porażka i świństwo!!!! Nie wiem jak można komuś wpychać jakieś dziadostwo w bibliotekę muzyczną!

Wojciech Pawłowski
Wojciech Pawłowski
9 lat temu

Czy ktoś wie jak usunąć płytę z iPhone i iPod ale zostawić w bibliotece Mac i iPad?

Wojciech Marciniak
Wojciech Marciniak
9 lat temu

tak jak wje*****li jakiś iOS7 którego nie idzie usunąć i który na iPhone 4 (mój iPhone) praktycznie nie działa tak teraz wje****li jakiś szajs, którego się nie da słuchać i podczas słuchania muzyki na słuchawkach gdy telefon jest w kieszeni często włącza się to gówno, czasem mnie już ch***j strzela… za Jobsa ceniłem sobie Apple, po jego śmierci ta marka umarła razem z nim!! żenada

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx