poniedziałek, 22 lipca

Firma Apple wydała macOS Sierra 10.12.3, trzecią aktualizację systemu operacyjnego macOS Sierra, który trafił do użytkowników 20 września. MacOS Sierra 10.12.3 pojawia się ponad miesiąc po wydaniu macOS Sierra 10.12.2 i był w testach od 14 grudnia.

MacOS Sierra 10.12.3 to darmowa aktualizacja dla wszystkich klientów, którzy posiadają system macOS Sierra. Aktualizację można pobrać za pomocą funkcji aktualizacji oprogramowania w Mac App Store.

W trakcie testów beta nie zauważono żadnych konkretnych zmian, a Apple informuje tylko, że aktualizacja „poprawia stabilność, zgodność i bezpieczeństwo komputera Mac.” W notatce do wydania Apple maluje pełniejszy obraz stwierdzając, że aktualizacja poprawia przełączenie grafiki w nowym, 15-calowym MacBooku Pro, rozwiązuje problemy z programem Adobe Premiere i zawiera istotne poprawki do Podglądu.

W tym uaktualnieniu:

  • poprawiono automatyczne przełączanie grafiki w MacBookach Pro(15 cali, z października 2016)
  • usunięto problemy z grafiką, które występowały podczas kodowania projektów Adobe Premiere Pro na MacBookach Pro z paskiem Touch Bar ( 13 i 15 cali, z października 2016r.)
  • usunięto problem, który uniemożliwiał wyszukiwanie w zeskanowanych dokumentach PDF w programie Podgląd
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx