niedziela, 14 lipca

macos-sierra-10-12-1

Firma Apple wydała właśnie macOS Sierra 10.12.1, pierwszą aktualizację do systemu operacyjnego macOS Sierra, który jest dostępny dla użytkowników od 20 września. MacOS Sierra 10.12.1 był w fazie testów beta od 21 września, a Apple wydał pięć wersji beta przed dzisiejszym ostatecznym wydaniem.

MacOS Sierra 10.12.1 jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich klientów, którzy posiadają systemem macOS Sierra. Można ją pobrać z poziomu uaktualnień w w Mac App Store.

zrzut-ekranu-2016-10-24-o-19-25-09

MacOS Sierra 10.12.1 oferuje kilka zmian widocznych na zewnątrz, jednak przede wszystkim koncentruje się na poprawkach i ulepszeniach w celu rozwiązania problemów, które pojawiły się od czasu wydania systemu operacyjnego. Przede wszystkim dodaje wsparcie dla nowej funkcji trybu portretowego iPhone’a 7 Plus wprowadzonej z iOS 10.1, a także zawiera funkcje zaprojektowane dla nowej generacji modeli MacBook’ów Pro, które mają zostać wydane jeszcze w tym roku. Oto pełna lista zmian:

  • Dodaje inteligentny album ze zdjęciami trybu portretowego dodanego do iPhone’a 7 Plus
  • Poprawia kompatybilność z pakietem Microsoft Office przy użyciu iCloud Desktop i Dokumentów iCloud
  • Rozwiązuje problem, który może uniemożliwić poczcie aktualizację przy użyciu konta Microsoft Exchange
  • Rozwiązuje problem, który powodował, że tekst wklejał się czasem niepoprawnie podczas korzystania z uniwersalnego schowka
  • Poprawia niezawodność Auto Unlock z Apple Watch
  • Poprawia bezpieczeństwo i stabilność w Safari

Apple przyspieszył harmonogram wypuszczenia macOS Sierra 10.12.1 i prawdopodobnie został on już wysłany do partnerów z łańcucha dostaw firmy Apple, którzy mają go zainstalować na nowych komputerach. Nowe modele MacBook’a Pro mogą być gotowe do sprzedaży nawet pod koniec października.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kolegen
kolegen
7 lat temu

witam,
dlaczego moj macbook air nie widzi dostępnej aktualizacji 10.12.1 ??

kolegen
kolegen
Reply to  AppleWorld
7 lat temu

Problem rozwiazany. Pomogl reset pamieci mac app store

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx