piątek, 19 lipca

Apple po cichu wypuścił dziś zaktualizowaną wersję macOS Mojave 10.14.5, która jest przeznaczona dla 15-calowych modeli MacBooków Pro wyposażonych w układ zabezpieczający T2, czyli komputerów z roku 2018 i 2019.

Nowa wersja oprogramowania może zostać pobrana z sekcji „Uaktualnienie” w Preferencjach systemowych na wszystkich kompatybilnych komputerach Mac.

Zgodnie z notatką dołączoną do publikacji, nowe oprogramowanie rozwiązuje „problem z oprogramowaniem sprzętowym” wpływający na komputery Mac z układem T2. Apple nie dostarczył żadnych dodatkowych szczegółów, więc nie wiemy, jaki może być konkretny problem z oprogramowaniem sprzętowym, ale więcej informacji może pojawić się później.

Apple 13 maja wydał aktualizację macOS Mojave 10.14.5, dodając obsługę AirPlay 2 do udostępniania muzyki, zdjęć, filmów i innych materiałów z komputerów Mac na telewizory obsługujące AirPlay 2 od takich firm jak Samsung, Vizio, LG i Sony.

Wprowadzono niewielkie zmiany w interfejsie Apple News+, dzięki czemu użytkownicy mogą śledzić magazyny bezpośrednio z widoku przeglądania katalogu, a na komputerach z 2018 roku wprowadzono ulepszenia związane z opóźnieniami dźwięku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx