piątek, 19 lipca

macos-sierra

Firma Apple wydała publicznym testerom wersję Goldem Master MacOS Sierra, najnowszego systemu operacyjnego przeznaczonego dla komputerów Mac. Dzisiejszy GM pojawia się dwa tygodnie po wypuszczeniu siódmej publicznej wersji beta MacOS Sierra i jeden dzień po udostępnieniu jej deweloperom. MacOS Sierra Golden Master jest również tą samą wersją MacOS Sierra, która zostanie upubliczniona we wtorek, 20 września.

Aktualizacja jest widoczna i dostępna do pobrania na stronie publicznych beta testów i powinna wkrótce się pojawić poprzez mechanizm aktualizacji w Mac App Store.

Nowa wersja MacOS zawiera funkcje, które jak mówi Apple mają sprawić, że Mac będzie „inteligentniejszy” i bardziej „pomocne” niż kiedykolwiek. Do systemu wprowadzono Siri choć wciąż bez naszego rodzimego języka, pozwalając użytkownikom łatwo znaleźć dokumenty i wyszukać informacje. Nowe funkcje ciągłości zawierać opcję „Auto Unlock” dla odblokowania komputera Mac za pomocą Apple Watch, oraz uniwersalny schowek pozwala na kopiowanie zawartości z jednego urządzenia Apple i wklejenie go na innym.

Głębsza integracja iCloud sprawia, że pliki zapisane na pulpicie lub w folderze Dokumenty na komputerze Mac dostępne są na wszystkich urządzeniach użytkownika, a aplikacja Zdjęcia zawiera nowe algorytmy rozpoznające twarze, obiekty i scenerie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx