czwartek, 25 lipca

iso 9.3.2

Firma Apple wydała właśnie iOS 9.3.2, drugą aktualizację do iOS 9.3, który to został wypuszczony w marcu 2016 roku. IOS 9.3.2 był w fazie testów od 6 kwietnia, a Apple udostępnił w sumie cztery wersje beta iOS 9.3.2 dla deweloperów i publicznych beta testerów.

Dzisiejsza wersja iOS 9.3.2 jest dostępna jako aktualizacja over-the-air dla wszystkich użytkowników iOS 9 i można ją również pobrać za pośrednictwem iTunes.

iOS 9.3.2, jako drobną aktualizacją, która skupia się głównie na wewnętrznych ulepszeniach wydajności i poprawkach błędów zamiast wprowadzenia widocznych zmian. Jedną z największych poprawek jaka została rozwiązana to błąd, który powodował ciągłe problemy z dźwiękiem z akcesoriami Bluetooth w połączeniu z iPhone’em SE.

Pełna lista zmian w iOS 9.3.2 to:

  • Usuwa problem który mógł obniżać jakość dźwięku podczas korzystania z niektórych akcesoriów Bluetooth z iPhone’em SE.
  • Usuwa problem, który mógł uniemożliwiać wyszukiwanie definicji w słowniku.
  • Rozwiązuje problem, który uniemożliwiał wpisywanie adresów email przy użyciu japońskiej klawiatury Kana w programach Mail i Wiadomości.
  • Usuwa problem dotyczący głosu Alex funkcji VoiceOver, w wyniku którego urządzenie odczytywało znaki interpunkcyjne i spacje, używając innego głosu.
  • Usuwa problem, który uniemożliwiał serwerom MDM instalowanie własnych programów B2B.

Oprócz wyżej wymienionych poprawek, aktualizacja wprowadza również obsługę trybu Night Shift i trybu niskiego zużycia energii jednocześnie. W ciągu pierwszych kilku wersji beta iOS 9.3 dwie funkcje mogły być włączane jednocześnie, ale później usunięto tę funkcjonalność.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx