piątek, 2 grudnia

iOS 9.2.1

Firma Apple udostępniła dziś wieczorem publicznie iOS 9.2.1, pierwszą niewielką aktualizację do iOS 9.2, który został oddany publicznie w grudniu 2015 roku. Testy nad iOS 9.2.1 trwały od 16 grudnia, a programiści i publiczni beta testerzy otrzymali łącznie trzy wersje beta przed jego publiczną premierą.

Dzisiejsza wersja iOS 9.2.1 jest dostępna poprzez system uaktualnień iOS dla wszystkich użytkowników iOS 9. Niewielka aktualizacja iOS 9.2.1 jest w sumie piątą aktualizacją do iOS 9, po wydanych kolejno iOS 9.0.1, iOS 9.0.2, iOS 9.1 i iOS 9.2.

iOS 9.2.1 jest tylko niewielką poprawką skupiającą się głównie na poprawie wydajności i poprawkach błędów i nie zawiera żadnych zmian zewnętrznych.Według notatki dodanej do aktualizacji zawiera ona uaktualnienia zabezpieczeń i poprawki błędów, w tym poprawkę błędu który mógł uniemożliwiać ukończenie instalacji, gdy używany był serwer MDM, który to dotknął klientów korporacyjnych.

W rękach deweloperów jest już kolejna wersja sytemu iOS 9.3. Ma ona oficjalnie zostać wydana wiosną, a sam iOS 9.3 będzie już większą aktualizacją, która wprowadzi nowe funkcje w tym Night Shift w celu zmniejszenie ekspozycji światła niebieskiego wieczorem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx