sobota, 1 kwietnia

Apple wydał drugą wersję beta iOS 7.1 do testów dla zarejestrowanych deweloperów. Aktualizacja o numerze kompilacji 11D5115d jest dostępna za pomocą aktualizacji over-the-air lub za pośrednictwem strony internetowej Apple Developer Center.

Informacje z pierwszej wersji beta iOS 7.1 beta wskazują, że aktualizacja rozwiązuje problemy związane z połączeniami sieciowymi, oraz inne zgłaszane błędy. Beta zawiera także nowe opcje przesyłania zdjęć seryjnych i opcję zmiany na „ciemną klawiaturę”.

Zgodnie z informacją dodaną do drugiej wersji beta iOS 7.1 aktualizacja poprawia kilka błędów, w tym jeden, który powodował, że wszystkie dźwięki brzmiały jak domyślny. Ustawienia Touch ID i Passcodes zostały przeniesione z ustawień ogólnych do głównego menu ustawień, a kalendarz zyskał nowy przełącznik widoku listy.

Chociaż wygląda, że opcja „ciemnej klawiatury”została usunięta z opcji ułatwień dostępu, pojawiła się nowa opcja „Kształt przycisku”, która może być włączona, aby wskazać, gdzie znajdują się obszary dotykowy. Control Center zyskał nowe animacje a one same wydają się szybsze w iOS 7.1 beta 2.

Jeżeli dowiemy się czegoś jeszcze o tej becie uzupełnimy ten post.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Januszek
Januszek
9 lat temu

Czekam na możliwość bezstratnego przesyłania filmików slow-mo na komputer…

fotodraco
fotodraco
9 lat temu

Szkoda tej ciemnej klawiatury, podobała mi się i oszczędzała trochę baterię.
Ogólnie fajnie wszystko szybko chodzi w iPhone 4S.
Dźwięki faktycznie poprawione choć jest jeszcze trochę innych niedoróbek.

Szymon Domagała
Szymon Domagała
9 lat temu

Uwaga!!! Zabezpieczenia działają w razie kłopotów przeczytaj to:
Ponieważ miałem pobradną wersje z internetu i z ciekawosci zrobilem aktualizacje to po uruchominiu telefonu Wyskoczył mi bład, ze telefon nie jest przypisany do konta developera i prosza o kontakt z pomocą.

Wtedy znalazłem poradnik jak zrobic downgrade poniewaz itunes też zablokowalo telefon. Teraz robie downgrade przez tryb DFU.

Link do poradnika: https://www.evad3rs.net/2013/12/warning-do-not-update-to-ios-71-beta-2.html

Radze uważać bo może przyspożyć dużo problemów.

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx