piątek, 1 marca

Firma Apple udostępniła w swoim kanale YouTube dwa nowe filmy instruktażowe, które pokazują krok po kroku jak korzystać z nowej funkcji Oświetlenia Portretowego w telefonie iPhone 8 Plus.

Pierwszy film skupia się na tym, jak robić zdjęcia przy użyciu oświetlenia portretowego, podczas gdy drugi film pokazuje jak dodać efekty oświetlenia portretowego podczas edycji zdjęcia.

Podobnie jak inne filmy instruktażowe Apple, dwa dzisiejsze filmy są krótkie i prowadzą użytkowników za pomocą prostych kroków pokazując jak uzyskać dostęp do nowej funkcji.

Oświetlenie portretowe to nowa funkcja, która jest dostępna w telefonie iPhone 8 Plus i nadchodzącym iPhone’ie X. Oświetlenie portretowe ma na celu dodawanie efektów świetlnych o jakości studyjnej do zdjęć, a Apple wykorzystuje dwa aparaty i nową funkcję mapowania twarzy pozwalają uzyskać w trybie portretowym niezwykłe efekty oświetlenia studyjnego. Funkcja ta działa w czasie rzeczywistym, ale może być dodana do zdjęcia po jego zrobieniu.

Efekty oświetlenia portretowego obejmują: światło naturalne, światło studyjne (doświetlenie twarzy), światło konturowe (dodaje cienie), światło sceniczne (światło punktowe na ciemnym tle) oraz światło sceniczne (wersja czarno-biała).

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx