wtorek, 27 lutego

ios8.4 beta 2

Firma Apple udostępniła właśnie zarejestrowanym deweloperom drugą wersję beta iOS 8.4 do celów testowych, dwa tygodnie po wypuszczeniu pierwszej wersji beta iOS 8.4 i prawie trzy tygodnie po publicznym wydaniu iOS 8.3. Dzisiejsza wersja jest także pierwszą udostępnioną publicznym beta testerom.

Beta, o numerze buildu 12H4086d, jest dostępna poprzez system aktualizacji over-the-air i przez stronę internetową iOS Developer Center.

iOS 8.4 wprowadza zupełnie nową aplikację Muzyka, która ma odnowiony wygląd pokazując m.in. zdjęcia artystów w widoku „wykonawcy” i oferuje spersonalizowane playlisty. Jest także dostępna nowa wersja Mini Playera, przeprojektowany wygląd „Teraz odtwarzane”, globalne możliwości wyszukiwania, które ułatwiają wyszukiwanie w samej aplikacji Muzyka.

Pierwsza wersja beta iOS 8.4 posiadała długą listę błędów związanych z nową aplikacją Muzyka, więc jest prawdopodobne, że dzisiejsza aktualizacja rozwiązuje niektóre z tych kwestii, aby aplikacja była bardziej stabilna.

Przeprojektowana aplikacja Muzyka w iOS 8,4 ma być podobno zapowiedzią odnowionej usługi streamingu muzyki, która może zostać zaprezentowana podczas Worldwide Developers Conference w czerwcu. Nowa usługa transmisji strumieniowej muzyki ma być podobna do istniejącej usługi Beats, ale pod zmienioną nazwą, zmienionym wyglądem i głębszą integracją z iTunes, koncentrując się na ekskluzywnej zawartości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx