piątek, 19 lipca

Apple udostępnił właśnie drugą publiczną wersję beta nadchodzącej aktualizacji do iOS 11.3 swojej grupie publicznych testerów. Nowa wersja do testów pojawia się dzień po tym, jak druga wersja beta została wypuszczona dla deweloperów i dwa tygodnie po wydaniu pierwszej publicznej wersji beta.

Beta-testerzy, którzy są członkami programu testów beta Apple, otrzymali nową aktualizację beta iOS 11.3 po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z systemem iOS poprzez zakładkę Uaktualnienia.

iOS 11.3 to znacząca aktualizacja, która wprowadza wiele nowych funkcji, takich jak Wiadomości w iCloud do przechowywania wiadomości iMessages w iCloud oraz ARKit 1.5, nową, ulepszoną wersję ARKit, która może dokładniej mapować nieregularnie ukształtowane powierzchnie oraz rozpoznawać i umieszczać wirtualne obiekty na pionowych powierzchniach takich jak ściany.

Począwszy od wersji 11.3 beta 2 systemu iOS, aktualizacja zawiera nową funkcję „Kondycja Baterii”, która ma zapewniać użytkownikom iOS więcej informacji o bateriach.

Kondycja Baterii oferuje szczegółowe informacje na temat maksymalnej pojemności baterii i maksymalnej wydajności, a dla urządzeń z już zużytymi bateriami dostarcza informacji o tym, czy i kiedy urządzenie jest spowalniane za pomocą funkcji zarządzania wydajnością. Zapewnia również klientom, którzy mają urządzenie ze zużytą baterią, możliwość całkowitego wyłączenia zarządzania wydajnością.

 

Domyślnie iOS 11.3 wyłącza zarządzanie wydajnością na telefonie iPhone, a funkcja jest ponownie włączana tylko po niespodziewanym zamknięciu się urządzenia.

Inne nowe funkcje w iOS 11.3 to zaawansowana lokalizacja mobilna (AML) umożliwiająca udostępnianie dokładniejszych danych o lokalizacji podczas nawiązywania połączenia alarmowego w obsługiwanym kraju oraz nowa ikona prywatności, która pojawi się, gdy Apple poprosi Cię o informacje. W sklepie App Store można teraz sortować recenzje aplikacji według oceny i daty.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx