piątek, 19 lipca

ios-osx-main

Apple udostępnił dziś czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 9.3.3 dla programistów i publicznych beta testerów, tydzień po wypuszczeniu trzeciej wersji beta iOS 9.3.3 i ponad miesiąc po wydaniu iOS 9.3.2, drobnej poprawki naprawiającej błędy. iOS 9.3.3 jest w fazie testów od 23 Maja. 

Jednocześnie w ręce deweloperów i publicznych beta testerów trafiła trzecia wersja beta nadchodzącej aktualizacji OS X 10.11.6 El Capitan, która również pojawia się tydzień po wydaniu trzeciej wersji beta OS X 10.11.6 i ponad miesiąc po publicznym wydaniu OS X 10.11.5.

Obie wersje beta mogą być pobrane przez deweloperów i użytkowników zapisanych do programu testów beta z posiadanym odpowiednim certyfikatem odpowiednio poprzez system aktualizacji na urządzeniu iOS lub z Mac App Store.

Zarówno w przypadku iOS jak OS X kolejne wersje są niewielkimi aktualizacjami, które wnoszą wewnętrzne poprawki i ulepszenia wydajności w celu rozwiązania problemów wykrytych od czasu wydania poprzednich wersji. Nie zauważono żadnych zewnętrznych zmian widocznych dla użytkownika.

iOS 9.3.3 będzie zapewne ostatnią aktualizacją tej wersji systemu przez mającym się pojawić na jesieni nowym iOS 10, który również już jest w testach u deweloperów. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku systemu dla komputerów Mac, którego nowa wersja MacOS Sierra, ma zostać wydana jesienią tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx