sobota, 23 października

iOS 9.1 beta 1

Po wczorajszej wielkiej imprezie medialnej, Apple udostępnił dziś pierwszą wersję beta iOS 9.1 dla programistów, ale też dla publicznych beta testerów. iOS 9.1 posiada funkcje iPada Pro, dodając wsparcie dla akcesoriów takich jak Smart Keyboard i Apple Pencil, które to oba zostały zaprojektowane dla specjalnie dla większego, zaprezentowanego wczoraj tabletu.

iOS 9.1 zawiera również wsparcie dla Unicode 8, wprowadzając wybór nowych emotikon takich jak taco, burrito, jednorożca, hot doga, popcornu, indyka, sera i więcej.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple mogą już pobrać aktualizację bezpośrednio poprzez z urządzenia poprzez over-the-air i jest dostępna dla testerów, którzy wcześniej posiadali system iOS 9 beta 5.

Osoby, którzy chcą być częścią programu testów beta firmy Apple mogą zarejestrować się do udziału w programie za pośrednictwem strony internetowej firmy Apple Beta Software Program, co da użytkownikom dostęp do testów obu systemów – iOS i OS X.

iOS 9.1 prawdopodobnie wraz z iPadem Pro w listopadzie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szemot
Szemot
6 lat temu

Zainstalowałem, faktycznie działa jakby nieco szybciej (beta5 mocno gubiła klatki) baterii jeszcze nie zdążyłem sprawdzić. Ale to największa aktualizacja jaką w życiu widziałem, 1,4GB i dodano obsługę klawiatur i burito? O_o Ktoś zna jakieś jeszcze?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x