wtorek, 23 lipca

OS X Yosemite 10.10.3

Firma Apple udostępnił deweloperom drugą wersję beta OS X 10.10.3 Yosemite, dwa tygodnie po wydaniu pierwszej wersji beta OS X 10.10.3 i trzy tygodnie po publicznym wydaniu OS X 10.10.2.

Nowa beta, o numeru buildu 14D87h, jest dostępna dla zarejestrowanych programistów poprzez mechanizm aktualizacji oprogramowania w Mac App Store i przez Mac Dev Center.

OS X 10.10.3 przynosi kilka nowych funkcji do systemu, w tym nową aplikację Zdjęcia. Aplikacja ma służyć jako zamiennik zarówno iPhoto i Aperture i jest na dobrej drodze, żaby trafiła do wszystkich jeszcze w pierwszym kwartale 2015. Wczesne opinie sugerują, że choć aplikacja Zdjęcia jest odpowiednim zamiennikiem dla iPhoto z bardziej zaawansowanymi narzędziami i optymalizacją wydajności, to może być rozczarowaniem dla bardziej profesjonalnych użytkowników, przynajmniej w jej początkowym wcieleniu.

Pierwsza wersja beta OS X 10.10.3 przyniosła także nowe zestaw ikon emoji, a także wsparcie dla dwustopniowej weryfikacji przy zakładaniu kont Google w oknie Preferencji systemowych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx