poniedziałek, 6 lutego

macos-sierra-release-date-fall-610x244

Firma Apple wydała czwartą wersję beta MacOS Sierra dla publicznych beta testerów, najnowszego systemu operacyjnego przeznaczonego dla komputerów Mac. MacOS Sierra beta 4 pojawia się tydzień po premierze trzeciej wersji beta i około dwa miesiące po tym jak oprogramowanie po raz pierwszy zostało zaprezentowane podczas Worldwide Developers Conference 2016.

Użytkownicy zarejestrowani w programie testów beta mogą pobrać aktualizację beta poprzez mechanizm aktualizacji oprogramowania w Mac App Store.

MacOS Sierra jest główną aktualizacją, która po raz pierwszy wprowadza Siri na komputery Mac dzięki czemu użytkownicy mogą wyszukiwać głosowo pliki, wyszukiwać informacje i więcej. Nowe funkcje ciągłości oferują opcję „Auto Unlock” do odblokowywania Maca za pomocą Watch Apple i „uniwersalny schowek” dla kopiowania tekstu na jednym urządzeniu Apple i wklejenia go na innym.

Głębsza integracja iCloud pozwala, aby pliki zapisane na pulpicie lub w folderze Dokumenty na komputerze Mac były dostępne na wszystkich urządzeniach iOS użytkownika, a aplikacja Zdjęcia zawiera uczące się algorytmy rozpoznawania twarzy, rozpoznawania obiektów i scen. Jest też funkcja Wspomnienia wyświetlająca kolekcje zdjęć.

MacOS Sierra jest obecnie dostępny dla programistów i publicznych testerów beta, a jego oficjalna premiera nastąpi tej jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx