poniedziałek, 15 lipca

Apple udostępnił dzisiaj czwartą publiczną wersję beta iOS 11 dla publicznej grupy testerów beta, umożliwiającą osobom nie będącym programistami pobranie i testowanie nowego systemu operacyjnego przed jego oficjalną premierą. Czwarta wersja beta iOS 11 pojawia się dwa tygodnie po tym, jak firma Apple wydała trzecią publiczną wersję beta i odpowiada piątej wersji beta dla deweloperów, która została wydana wczoraj.

Testerzy beta, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple, otrzymali nową aktualizację iOS 11 beta po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu z poziomu uaktualnień urządzenia iOS.

Z zauważonych nowości, dzisiejsza aktualizacja usuwa funkcję wiadomości w iCloud, wprowadza nowe ikony dla Aparatu i Ustawień, oraz zawiera nowy widget Muzyki w Centrum Sterowania, który ułatwia przesyłanie muzyki do urządzeń AirPlay, głośników i słuchawek.

IOS 11 wprowadza kilka istotnych zmian w systemie operacyjnym, w tym nowy wygląd powiadomień na ekranie blokady i konfigurowalny, przebudowany Centrum Sterowania. Siri jest mądrzejsza, ma bardziej naturalny głos i może zrobić więcej, Notatki umożliwiają przeszukiwanie pisma ręcznego i skanowanie dokumentów, a Muzyka umożliwia udostępnianie playlist znajomym.

Apple planuje oficjalnie wypuścić iOS 11 jesienią tego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx