poniedziałek, 4 marca

Jak wynika z filmu przesłanego pracownikom, Apple uważa, że Vision Pro ma wiele zastosowań dla przedsiębiorstw, od zaawansowanych szkoleń technicznych po wykorzystanie na salach operacyjnych.

Film, w którym występują Mike Rockwell i Alan Dye z Apple, obaj zaangażowani w rozwój urządzenia, omawia rozwój Vision Pro i jego potencjalne zastosowanie w przyszłości. Bloomberg otrzymał transkrypcję filmu i udostępnił szczegółowe informacje na temat zawartych w nim informacji.

„Często chirurdzy mają trudności z patrzeniem na ekrany podczas zabiegów, na których przekazywane są informacje” – powiedział Rockwell. „Apple Vision Pro może połączyć to wszystko i, miejmy nadzieję, poprawić wyniki pacjentów”.

Rockwell powiedział, że technicy i mechanicy samolotowi mogliby używać Vision Pro do „szkoleń wysokiej jakości”, co nie było wcześniej możliwe i stwierdził, że Apple jest „podekscytowany” możliwościami w zakresie uczenia się i edukacji. „Staraliśmy się stworzyć produkt, który byłby narzędziem, a nie zabawką” – powiedział Rockwell.

Według Bloomberga za odkrywanie nowych zastosowań dla Vision Pro odpowiada dwóch pracowników firmy Rockwell. Jeden z nich bada zastosowania urządzenia w przedsiębiorstwach, a drugi potencjalne możliwości edukacyjne.

Znalezienie zastosowań gogli w przedsiębiorstwach może być kluczem do jego sukcesu, biorąc pod uwagę wysoką cenę urządzenia. Ceny Vision Pro zaczynają się od 3500 dolarów, co sprawia, że są one poza zasięgiem niektórych konsumentów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx