niedziela, 3 marca

Apple ogłosił dziś, że wznawia popularny serial kosmiczny Apple TV+ „For All Mankind” na czwarty sezon. Wprowadzony zaraz po premierze Apple TV+ w listopadzie 2019 roku, „For All Mankind” jest jednym z najdłużej emitowanych seriali w Apple TV+.

„For All Mankind” przedstawia losy świata, gdyby globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie zakończył, a program kosmiczny pozostałby priorytetem w Stanach Zjednoczonych. W pierwszym sezonie rosyjski kosmonauta jako pierwszy dociera na Księżyc, niszcząc morale w NASA i zmuszając USA do nadrobienia zaległości.

Drugi sezon przenosi nas w przód o dekadę, rozpoczynając w 1983 roku, w szczytowym momencie zimnej wojny ze Stanami Zjednoczonymi i ZSRR walczącymi o zasoby dostępne na Księżycu. Trzeci sezon wprowadził kolejny skok w czasie, przechodząc do wczesnych lat 90., kiedy USA i Związek Radziecki ścigały się, aby dostać się na Marsa. Nie ma jeszcze słowa o tym, co wydarzy się w czwartym sezonie, ale zdjęcia mają ruszyć w przyszłym miesiącu.

Subskrypcja ‌Apple TV+‌ kosztuje 24,99 złotych miesięcznie i oferuje dziesiątki oryginalnych programów telewizyjnych i filmów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx