wtorek, 23 kwietnia

Według byłego pracownika firmy Apple i analityka Jamiego Ryana, Apple testuje etui z klawiaturą, które potencjalnie może być wypuszczone wraz z nadchodzącym iPadem piątej generacji. Sama obudowa jest ponoć podobna do Microsoftowej Touch Cover, które są przeznaczone dla linii tabletów Surface.

Rozmawiałem z kilkoma osobami w Apple w ciągu ostatnich kilku dni i powiedzieli mi, że etui dla pełnowymiarowego iPada podobne do Touch Cover Microsoftu jest na etapie prototypu. Nie jest jasne, czy to dłuższy proces jest związany z wtorkowym eventem, ale na ten moment testowanych jest kilka różnych stylów.

Ryan dodaje również, że podstawową motywacją do pracy nad takim etui jest to, że obecna klawiatura Bluetooth od Apple nie jest tak integrowalna z iPadem jak Microsoftowy Touch Cover, a firma Apple jest zainteresowana stworzeniem lepszego rozwiązanie klawiatury dla pełnowymiarowego iPada w celu odróżnienia go od iPada mini. Analityk dodaje również, że inne akcesoria pełniące funkcję etui są także badane.

Jednak Ryan podkreśla, że ​​testowane etui to tylko prototypy, które mogą się w ogóle nie pojawić, jak można się spodziewać po Apple. Pomysły Apple na zwiększenie funkcjonalności Smart Cover nie tylko o klawiaturę, ale także ogniwa słoneczne lub dodatkowy wyświetlacz pojawiły się wcześniej w zgłoszeniach patentowych.

Obecnie, Apple sprzedaje Smart Cover i Smart Case dla pełnowymiarowego iPada, podkreślają ich ich funkcję podstawki jak i pełnej ochrony, ale nie zawierają one innych funkcji takich jak zintegrowana klawiatura.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx