wtorek, 29 listopada

Jak twierdzi John Gruber, twórca bloga Daring Fireball, w tajnym laboratorium w Cupertino Apple testuje prototyp mniejszego tabletu – iPada z ekranem o przekątnej 7,85″.

Pytany przez prowadzącego podczas rozmowy czy myślał, że 7,85 calowy iPad zostanie kiedykolwiek wydany, Gruber odpowiedział:

 „Cóż, nie wiem. Wiem to, że jeden jest w laboratorium … 7,85-calowy iPad, który działa na rozdzielczości 1024 × 768 … tak jak 9,7 „iPad tylko trochę skurczony. Aplikacje nie potrzebują rekompilacji lub przeprojektowania tak, aby działały na nim optymalnie. To iPad, tylko mniejszy.”

Gruber w przeszłości był źródłem wielu potwierdzonym potem plotek. Wydaje się mieć wiele kontaktów z Apple. Gruber twierdzi, że Apple ma wiele produktów prototypowych, które nigdy nie trafią na rynek.

To jasne, że 7,85 „iPad jest w późnych stadiach prototypowania. O takim urządzeniu donosili także, pochodzący z Chin, dostawcy komponentów. Oznacza to, że Apple nie bawi się tylko w wymyślanie nowej formy urządzenia, ale zastanawia się rozmawiając z dostawcami komponetów nad jego ewentualną produkcją. Lecz zgodnie ze słowami Grubera nie jest to znak, że Apple takie urządzenie wypuści na rynek.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx