niedziela, 19 maja

Dziś przypada w Turcji Święto Niepodległości i Dzień Dziecka, coroczne święto państwowe, które obchodzi się w tym kraju 23 kwietnia. Podobnie jak w poprzednich latach, Apple świętuje je, dzieląc się sztuką, którą stworzyły dzieci przy użyciu ich produktów.

Dyrektor Apple Tim Cook zaprezentował autoportret stworzony przez 13-letniego Özgüna Asyę, który zrobił obraz na iPadzie z użyciem Apple Pencil.

 

W zeszłym tygodniu na tureckim kanale Apple udostępniono kilka filmów z okazji Dnia Dziecka w serii „Mój portret”. Pierwszy film skoncentrowany na autoportrecie Asyi wyjaśnia, że narysowała siebie ze swoim ulubionym kwiatem, kwiatem wiśni.

https://www.youtube.com/watch?v=HFlarrMVggI

Po pierwszym filmie Apple opublikował sześć krótszych, 15-sekundowych klipów, w których dzieci z Turcji wyjaśniły sztukę, którą stworzyli za pomocą iPada. Ali G. wyjaśnił, że narysował siedem i pół wersji siebie ze względu na swój wiek, Ece S. opisała swój portret skoncentrowany na naturze, a Defne A. pokazała zdjęcie swoje i psa.

W najnowszym filmie udostępnionym w weekend Apple połączył wszystkie autoportrety w jedną 30-sekundową reklamę.

https://www.youtube.com/watch?v=m5ayVKyuS_A

W reklamie prezentowany jest najnowszy, 9,7-calowy iPad, który został ogłoszony na konferencji edukacyjnej pod koniec marca. Urządzenie szóstej generacji posiada wsparcie Apple Pencil z czujnikami mierzącymi nacisk i nachylenie, dzięki czemu użytkownicy mogą robić notatki w obsługiwanych aplikacjach. Tablet ma obniżoną cenę edukacyjną i wiele akcesoriów, które są szczególnie przeznaczone dla dzieci w szkole.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx