czwartek, 11 lipca

Apple dodał dziś po raz pierwszy tańszy Apple Pencil z portem USB-C do swojego sklepu produktów odnowionych w Polsce i innych wybranych krajach europejskich, w tym w Austrii, Belgii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Odnowiony model nie jest rewolucyjnie tańszy i został wyceniony na około 15% w każdym kraju. Cena w Polsce wynosi 339 złotych co stanowi 60 zł mniej w stosunku do ceny nowego.

Tańszy Apple Pencil, pierwotnie wydany w listopadzie 2023 roku, ma podobną konstrukcję jak Apple Pencil 2 i Apple Pencil Pro, ale ma port USB-C ukryty pod przesuwaną nasadką, umożliwiający ładowanie i parowanie za pomocą kabla USB-C. Mocuje się magnetycznie do dowolnego iPada z portem USB-C, ale nie obsługuje ładowania bezprzewodowego ani parowania bezprzewodowego. Brakuje mu także czułości na nacisk i gestu dwukrotnego dotknięcia umożliwiającego przełączanie między narzędziami do rysowania.

Apple twierdzi, że jego odnowione produkty przechodzą pełne testy funkcjonalności oraz są poddawane dokładnemu procesowi czyszczenia i kontroli. Odnowione Apple Pencil są ponownie pakowane w prostsze, białe pudełko z odnowioną etykietą.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx