środa, 17 kwietnia

Apple rozpoczął dziś sprzedaż odnowionych modeli Mac mini M2 w swoim sklepie internetowym oferując po raz pierwszy najnowszą wersję komputera stacjonarnego z 2023 roku w obniżonej cenie.

Ceny odnowionych modeli Mac mini M2 zaczynają się od 2969 złotych za wersję z 8-rdzeniowym procesorem CPU i 10-rdzeniowym procesorem graficznym, 8 GB RAM i 256 GB SSD. To 530 złotych taniej od jego pierwotnej ceny 3499 złotych.

Apple sprzedaje również model z 512 GB pamięci wewnętrznej SSD taniej o 710 złotych. Obecnie w sprzedaży nie dostępnych modeli z procesorem M2 Pro.

Modele Mac mini M2 pojawiły się w styczniu 2023 roku zastępując wcześniejsze opcje Mac mini M1 modele z procesorem Intela. Nie było żadnych zewnętrznych aktualizacji Maca mini, a Apple zamiast tego skupił się na wewnętrznych aktualizacjach, które obejmują właśnie czip M2.

Odnowione produkty Apple są prawie identyczne z nowymi urządzeniami, a każde z nich przechodzi proces renowacji, który obejmuje pełne testy funkcjonalności, pozbawione skaz obudowy zewnętrzne i nie tylko. Odnowione produkty mają taki sam okres gwarancji co produkty nowe, 14-dniowy okres zwrotu i możliwości zakupienia dodatkowej gwarancji w pakiecie AppleCare.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx