poniedziałek, 17 czerwca

Apple sprzedaje teraz zestawy LEGO Hidden Side, które zostały zaprojektowane tak, aby łączyć kreatywną zabawę w świecie LEGO z aplikacją obsługującą technologię rozszerzonej rzeczywistości.

Hidden Side to nowa seria zestawów LEGO opartych na „chłodnym, kreatywnym świecie duchów”, zapewniającym dzieciom zabawkę budowlaną, która ożywa dzięki rozszerzonej rzeczywistości na smartfonie.

Dzieci mogą budować zestawy, a następnie wyświetlać je na urządzeniu z systemem iOS w celu interaktywnej rozgrywki w rozszerzonej rzeczywistości, która różni się w zależności od zestawu. Na przykład w zestawie „Wrak łodzi rybackiej” dzieci odkrywają zatopioną łódź, która ma „dziwne, surrealistyczne sekrety”, a następnie biorą udział w walce z kapitanem.

Wszystkie zestawy mają unikalne interakcje, tajemnice do rozwiązania, przedmioty do znalezienia, gry do grania, duchy do zebrania. Apple sprzedaje cztery zestawy LEGO Hidden Side:

  • Nawiedzone liceum w Newbury – 549,00 zł
  • Tajemnicze cmentarzysko – 129,95 zł
  • Autobus Duchozwalczacz 3000 – 259,95 zł
  • Wrak łodzi rybackiej – 129,95 zł

Podobnie jak tradycyjne zestawy LEGO, wszystkie te zestawy zawierają minifigurki, zwierzęta i inne akcesoria, które pasują do motywu wraz ze wszystkie niezbędne elementy do stworzenia zamierzonego projektu.

Wszystkie zestawy są dostępne w sklepie internetowym Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx