środa, 28 września

iWatch_Fuse Chicken

Powołując się na informacje z łańcucha dostaw serwis Re/code informuje, że kierownictwo firmy mają „dyskutuje” nad średnią ceną 400 dolarów za mające się pojawić urządzenie iWatch. To oczywiście przedział cenowy, jednak tańsze modele również są w planach.

Zarząd Apple jest na etapie omawiania ceny około 400 $ za nowe urządzenie naręczne.

Cennik nie został jeszcze sfinalizowany dla nadchodzącego produktu, którego sprzedaż ma się rozpocząć w przyszłym roku. Źródła mówią, konsumenci powinni spodziewać się różnego zakresu cenowego dla różnych modeli, w tym wersji w niższych cenach.

Raport wskazuje, że nie jest jasne, czy Apple ustali i opublikuje ceny w czasie swojej konferencji 9 września, gdzie ponoć pokazać ma urządzenie, popularnie zwane iWatch. Jeśli nie, firma będzie na razie milczeć na temat cen i ogłosi je później, bliżej rozpoczęcia sprzedaży, która może nastąpić dopiero na początku przyszłego roku.

Plotki dotyczące iWatch są od jakiegoś czasu niespójne, dlatego nie wiadomo czy urządzenie to ma skupić się wyłącznie na spektrum zdrowia i kondycji użytkownika czy też będzie pełnić funkcje prawdziwego inteligentnego zegarka. Apple mógł zmienić swój harmonogram premier w celu lepszego dopasowania urządzenia jako wyposażenie iPhone’a, a nie jako samodzielny produkt.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx