czwartek, 2 lutego

Firma Apple zaktualizowała dziś witrynę internetową programu Apple Beta Software, aby poinformować, że w niedalekiej przyszłości będą dostępne publiczne wersje beta dla iOS 11, macOS High Sierra i tvOS 11.

Firma Apple oferuje od kilku lat systemy macOS i iOS, a deweloperzy mają szansę wypróbować nowe funkcje oprogramowania przed publicznym wypuszczeniem, a także dostarczyć firmie Apple dodatkowych informacji zwrotnych, ale tvOS to nowy dodatek.

Po raz pierwszy wraz z tvOS 11, Apple planuje umożliwić programistom instalowanie oprogramowania beta. Aby pobrać program tvOS 11 w wersji beta, publiczni testerzy beta będą musieli połączyć telewizor Apple z komputerem i programem iTunes za pomocą kabla USB-C. Oprogramowanie tvOS będzie następnie instalowane w Apple TV przy użyciu programu iTunes, a kolejne aktualizacje będą dostępne z poziomu aktualizacji.

Trudne wymagania instalacyjne były prawdopodobnie powodem, dla którego poprzednie wersje beta tvOS nie zostały udostępnione publicznie.

Nie jest jasne, kiedy tvOS w wersji beta zostanie udostępniony publicznym beta testerom, ale podczas ostatniego wystąpienia Apple powiedział, że iOS i macOS High Sierra będą udostępnione publicznym testerom pod koniec czerwca, co prawdopodobnie przypuszczalnie przyniesie również nową publiczną wersję beta tvOS 11.

Jeśli chodzi o funkcje, firma Apple nie przedstawiła jeszcze szczegółowych informacji na temat tego, co nowego pojawi się w tvOS 11 i poświęcono temu niewielki czas podczas wczorajszej konferencji. Wiadomo jedynie o nowej wersji aplikacji Amazon Prime Video, która trafi do Apple TV jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx